Początek

„Pierwsze zdanie otwiera książkę i dlatego jest takie ważne. (…) Gdy ma się pierwsze zdanie, to już się wie, że to zdanie pociągnie następne i następne. I powoli zacznie się ta narracja tworzyć.” To słowa Ryszarda Kapuścińskiego, udzielone w programie Oblicza Mediów. Nie piszemy książki, dlatego nie będziemy się porównywać do jednego z najwybitniejszych polskich reportażystów. Liczymy jednak, że słowa wypowiedziane przez taki autorytet będą początkiem naszej narracji.

W jaki sposób chcemy zacząć? Za pomocą bloga styloveprzyjecia.pl pragniemy dzielić się pasją, która dawno temu nas zaraziła. Na blogu, Facebooku i Instagramie będziemy zamieszczać wpisy dotyczące realizacji pomysłów i zleceń, którymi chcemy Was oczarować. Nie znajdziecie ściągniętych z internetu zdjęć gdyż aranżujemy i robimy je samodzielnie. Tak samo jest z dekoracjami i ozdobami –  wykonanie, zdjęcie i prezentacja. Na stronie internetowej firmy Stylove Przyjęcia znajdziecie pełną ofertę usług, które chcemy dla Was świadczyć.

Gałązki świerku, jodły czy sosny dzięki temu, że przez cały rok są zielone, symbolizują życie. Ich kolor z kolei w naszej kulturze oznacza nadzieję, harmonię oraz kontakt z naturą. Rok 2018 zaczynamy pełni nadziei i wiary, że nasza ciężka praca spotka się z Waszym uznaniem, a jej efekty będziecie śledzić na blogu i portalach społecznościowych. I tak powoli zacznie się tworzyć nasza narracja…

Na koniec tego ważnego, pierwszego artykułu, chcielibyśmy złożyć Wam serdeczne życzenia na Nowy 2018 Rok. Kochani, życzymy Wam spełnienia w każdej dziedzinie Waszego życia, miłości, zdrowia oraz słońca w sercu. Życzymy Roku wolnego od rozczarowań, a obfitującego w sukcesy. Oby był lepszy od poprzedniego!

 

Odpowiedz

Your email address will not be published.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com