Kasia i Matt – 15.09.2018

Kasia i Matt – bardzo bliska nam para, mieszkająca na stałe w Wielkiej Brytanii, któregoś dnia przekazała nam cudowną informację. Zaręczyli się! Od tej pory nie mogło być innego tematu niż ślub i wszystkie kwestie z nim związane… kiedy, gdzie, jaka sukienka, kwiaty i wiele innych. Podczas jednego z kolejnych spotkań padł  nieśmiały pomysł, abyśmy to my pomogli w organizacji wesela. Z racji miejsca zamieszkania Narzeczonych zorganizowanie na odległość wesela w Polsce stawało się sporym wyzwaniem. W tym czasie StyLove Przyjęcia były tylko nieuformowanym pomysłem, który krążył po głowie, a który dzięki Kasi i Mattowi z dnia na dzień nabierał coraz bardziej realnego kształtu. Dla nas organizacja jednego z najważniejszych dni w życiu Kasi i Matta była najlepszym impulsem do uporządkowania własnych planów i… zrealizowania ich.

Dzięki współpracy oraz nieocenionej pomocy rodziców i rodzeństwa Pani Młodej udało nam się wyczarować niezwykły klimat imprezy i niezapomniany pobyt dla prawie 50 gości z Wielkiej Brytanii! Zatem 15.09.2018 to dla nas wyjątkowa data. Nie tylko związana z pierwszym weselem organizowanym pod szyldem StyLove Przyjęcia, ale również ze wspaniałymi ludźmi, z którymi mieliśmy przyjemność pracować!

Czy już wspominaliśmy o tym, że kochamy naszą pracę
Czy już wspominaliśmy o tym, że kochamy naszą pracę?! fot. Marcin Mazur, StyLove Przyjęcia

Miesiące przygotowań przypominały nieco układanie puzzli. Data ślubu, lokal spełniający wymagania i oczekiwania Młodych, stylizacja całej imprezy, lista gości, ręcznie robione zaproszenia, etykiety i słowniki to tylko kilka z nich.

Tworzenie dekoracji, przypomina układanie puzzli. Ważny jest każdy element, aby postała kompletna całość
Tworzenie dekoracji przypomina układanie puzzli. Aby postała kompletna całość ważny jest każdy element. fot. Marcin Mazur, StyLove Przyjęcia

W stylizacji wesela zdecydowaliśmy się na wyjątkowy mariaż styli: rustykalny, eco, greenery, ale w eleganckim wydaniu. Bardzo ważny był wybór odpowiedniej sali. Folwark Stara Winiarnia jest klimatycznym miejscem w stylu rycerskim, w którym udało nam się stworzyć przytulną atmosferę. Nie bez znaczenia były dodatki takie jak lampki rozwieszone na belkach, wstążki na krzesłach, jutowe bieżniki czy poduszki, dzięki którym pomieszczenia nabrały ciepła.

Folwark Stara Winiarnia,
Folwark Stara Winiarnia, fot. http://bmkesek.com/
Kto powiedział, że tylko świeczki na stołach tworzą przytulną atmosferę?
Kto powiedział, że tylko świeczki na stołach tworzą przytulną atmosferę? fot. Marcin Mazur, StyLove Przyjęcia
Wstążki w różnych odcieniach zieleni dodawały lekkości i klasy.
Wstążki w różnych odcieniach zieleni dodawały lekkości i klasy. fot. Marcin Mazur, StyLove Przyjęcia
Światełka i żywe gałązki, to to co kochamy najbardziej.
Światełka w lampionie i żywe gałązki to idealne i bezpieczne dodatki. fot. http://bmkesek.com/

Kasia od samego początku doskonale wiedziała o czym marzy i czego od nas oczekuje. Wiedziała jaki klimat powinna mieć cała impreza, a już naszą rolą było przygotować odpowiednią oprawę. Ale stylizacja ślubu i wesela to nie tylko aranżacja sali. Ważne są zaproszenia, papeteria ślubna (menu, słownik), dodatki i detale takie jak zawieszki na alkohol, prezenty dla gości, znaki informujące, nietypowa poduszeczka na obrączki czy tablica dla gości. Wszystko przemyślane, zaplanowane i ręcznie wykonane, a co najważniejsze w jednym stylu.

Drogowskaz dla zbłąkanych gości
Drogowskaz dla zbłąkanych gości? Czemu nie?! Ten wykonał własnoręcznie Pan Młody – wielki miłośnik drewna i wszystkiego co drewniane. fot. http://bmkesek.com/
Oryginalna poduszeczka na obrączki doda szyku tej podniosłej uroczystości. Idealnie wpisuje się w takie style jak boho, rustykalny czy vintage,
Oryginalna poduszeczka na obrączki dodała szyku ceremonii. Idealnie wpisuje się w stylizacje boho, rustykalna, czy vintage. fot. http://bmkesek.com/
Wyjątkowa tablica z rozmieszczeniem gości, dla wyjątkowej Pary.
Wyjątkowa tablica z rozmieszczeniem gości, dla wyjątkowej Pary. fot. http://bmkesek.com/
Paczuszki przygotowane z myślą o gościach...
Paczuszki przygotowane z myślą o gościach… fot. http://bmkesek.com/
... a w nich wyjątkowe prezenty. Magnesiki na lodówkę z motywem przewodnim wesela.
… a w nich wyjątkowe prezenty. Magnesiki na lodówkę z motywem przewodnim wesela. fot. StyLove Przyjęcia

Eco zaproszenia wykonane ręcznie, z dbałością o szczegóły. Skromne i bardzo gustowne doskonale podkreślały stylistykę wesela.

Koronkowa robota - zawieszki na alkohol.
Koronkowa robota – zawieszki na alkohol. fot. Marcin Mazur, StyLove Przyjęcia
Zaproszenia, papeteria ślubna, prezenty dla gości - wszystko dokładnie zaplanowane, dopasowane, w jednym stylu.
Zaproszenia, papeteria ślubna, prezenty dla gości – wszystko dokładnie zaplanowane, dopasowane, w jednym stylu. fot. StyLove Przyjęcia

Coraz częściej na weselach pojawiają się słodkie bufety. Nasze patery zachowały charakter imprezy i fantastycznie prezentowały wyśmienite babeczki Babci Uli, które zresztą zrobiły nie małą furorę i zniknęły jako pierwsze!

Babeczki Babci Uli na naszych drewnianych talerzach prezentowały się wspaniale!
Babeczki Babci Uli na drewnianych talerzach prezentowały się wspaniale! fot. http://bmkesek.com/
patera
fot. http://bmkesek.com/
słodki stół
fot. http://bmkesek.com/

Czas wspomnieć parę słów o kwiatach i dodatkach. Dzięki nim każda uroczystość ma swoje kolory i niepowtarzalny charakter, ozdabiają Młodą Parę, gości weselnych, salę i samochody. Nadają  wydarzeniu wdzięku i elegancji.

W przypadku Kasi i Matta nie musieliśmy długo uzgadniać dekoracji kwiatowych. Zaufali nam w 100%. Zaproponowaliśmy kompozycje kwiatowe spływające ze stołów ku ziemi. Całości dopełniały zawieszone na kinkietach zielone wieńce, a także bogate bukiety ustawione na schodach. Efekt przerastał nasze najśmielsze oczekiwania, na sali zrobiło się przytulnie i stylovo!

Szyk i elegancja w najlepszym wydaniu.
Szyk i elegancja w najlepszym wydaniu. fot. http://bmkesek.com./
Stół prezydialny
Stół prezydialny. fot. http://bmkesek.com/
Stoły gości
Stoły gości. fot. Marcin Mazur, StyLove Przyjęcia

 

 bukietu ukwiecały gościom drogę na salę.
Bukiety i lampiony ozdabiały gościom drogę na salę. fot. http://bmkesek.com/
Klimat niczym z baśni.
Klimat niczym z baśni. fot. http://bmkesek.com/

Oprócz dekoracji kwiatowych na sali niezwykle istotne jest właściwe dobranie bukietu dla Panny Młodej. Musi podkreślać jej wyjątkowość i piękno, musi również nawiązywać do pozostałych kompozycji. Prawidłowe wykonanie, dobór kwiatów i dodatków gwarantuje, że bukiet wytrzyma trudy wesela. Dalie, róże, szarłat, eukaliptus, to tylko kilka gatunków, które wykorzystaliśmy w  bukiecie Kasi.

Wyjątkowy bukiet, dla wyjątkowej Panny Młodej
Wyjątkowy bukiet dla wyjątkowej Panny Młodej, fot. http://bmkesek.com/
butonierka
Wsparcie Pana Młodego. Najważniejsi mężczyźni wyróżnieni jednakowymi butonierkami. fot. http://bmkesek.com/

Kasia, Matt dziękujemy za zaufanie! Cieszymy się, że mogliśmy razem z Wami tworzyć ten wyjątkowy dzień!

 

Odpowiedz

Your email address will not be published.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com